Veletrh Sběratel letos čelí obrovskému zájmu vystavovatelů!

05. září 2022 - SBĚRATEL 2022

Veletrh Sběratel letos čelí obrovskému zájmu vystavovatelů

 

Přes 230 firem a značek z celého světa už je přihlášeno! Česká mincovna, Gdaňská mincovna, Česká pošta, NGC, Schoeller Münzhandel, Heritage Auctions Europe, Emporium Hamburg, Comptoir Des Monnaies Anciennes, aukční domy Rapp, Künker, Rauch, Viennafil…, ale také poštovní správy OSN, Německa, Albánie, Lichtenštějnska, Lucemburska, Slovenska nebo Krygyzstánu. Ty všechny můžete letos potkat na jednom místě jenom v Praze.

 

Součástí veletrhu bude opět prodej nově vydaných 0 eurových suvenýrů, který bude probíhat v pátek 9. září v samostatné hale 8, do které bude vytvořen koridor od samostatného vchodu z parkoviště.

 

undefined

 

undefined

0 euro suvenýrová bankovka vydaná 60. narozeninám Olympiku bude mít za účasti celé kapely premiéru v pátek 9. září.

 

Přímo na místě si také můžete nechat zdarma ocenit vlastní poštovní známky, mince, bankovky, drahé kovy, šperky, drahé kameny, telefonní karty, starožitnosti, obrazy nebo autogramy od nezávislých znalců z profesních organizací.

undefined

Sběratelskou dopisnici, kterou vydává veletrh Sběratel společně s Českou poštou, přijde v pátek 9. září osobně podepisovat Antonín Panenka.

 

undefined

Pamětní stříbrná medaile k 25. výročí veletrhu Sběratel bude v limitovaném nákladu 500 kusů v prodeji v Informacích ve foyer a na stánku sberatelshop.cz

 

Nenechte si ujít největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě! 

 

Chcete získat zdarma vstup na veletrh Sběratel plus neprodejný sběratelský kalendářík, každý týden do e-mailové schránky zpravodaj s novinkami ze světa sběratelství a speciální nabídky sběratelských rarit?

Vstupte do našeho Klanu sběratelů!

ZPÁTKY NAHORU