Pamlsky a potřeby pro domácí mazlíčky za snížené ceny!

03. dubna 2024

Milovníci zvířat, připravte se, máme pro vás skvělé zprávy! Díky veletrhu FOR PETS jsme pro vás dohodli s našimi ceněnými partnery Mopsy pro psy a COOL PET akční nabídku produktů. Tato nabídka je šitá na míru pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupné produkty pro chlupaté rodinné členy.

 

undefined

 

Mopsy pro psy, váš oblíbený zdroj psích pamlsků, přináší exkluzivní výběr sušených lahůdek. Těšit se můžete na jedinečné hovězí vazovice, chuťově bohatou vepřovou pánev, delikátní vepřovou lopatku a neodolatelné hovězí kosti vřetenní, které si vaši čtyřnozí přátelé zamilují. A to vše je nyní k dispozici se slevou až 33 %. Skvělá příležitost, jak dopřát svým psům to nejlepší, co trh nabízí, a zároveň ušetřit.

 

COOL PET rozšiřuje naši akční nabídku o produkty pro psy i kočky. V této nabídce naleznete například:

 

 

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost zpříjemnit život vašim mazlíčkům a zároveň ušetřit. Objevte a pořiďte produkty na shopex.cz, které zlepší život vašich milovaných mazlíčků, a to za neodolatelné ceny. Připojte se k nám také na veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS. Těšíme se na vaši návštěvu.

ZPÁTKY NAHORU