Sběratel v Praze bude první sběratelskou akcí v Evropě po půl roce

08. září 2020

Veletrh Sběratel v termínu od 11. do 12. září na výstavišti PVA Expo Praha s rouškami, ale jinak bez omezení. A hlavně s vystavovateli z celé Evropy a řadou atraktivních sběratelských novinek.

Letošní mimořádný ročník největšího středoevropského setkání sběratelů minci, bankovek, medailí, poštovních známek, pohlednic a dalšího sběratelského materiálu bude první velkou sběratelskou akcí v Evropě po více než půl roce. A vzhledem k tomu, že je zrušena většina velkých sběratelských setkání i do konce roku, také jednou z mála příležitostí, kde se budou moci sběratelé osobně potkat.

 

Sběratele doprovodí veletrhy Minerály a drahé kameny a Vinyl & Stereo Expo

I letos budou veletrh Sběratel provázet dvě doprovodné akce - veletrh Minerály a drahé kameny, který se uskuteční ve stejné hale a ve stejném termínu (11. – 12. 9.) jako Sběratel a veletrhy vinylových desek, CD, MC a hudebních memorabilií Vinyl & Stereo Expo a Rock & Metal Market. Ty proběhnou v sobotu 12. 9. v sousední hale a na oba se letos hlásí více vystavovatelů než v loňském roce, takže určitě bude z čeho vybírat.

 

Neleží vám doma poklad?

K dispozici budou na veletrhu opět oblíbené služby bezplatného oceňování sbírek, které na veletrhu nabízí Svaz českých filatelistů, Česká numismatická společnost, Puncovní úřad, Muzeum cenných papírů, Klub sběratelů kuriozit, Klub sběratelů telefonních karet nebo znalec v oblasti mineralogie Karel Mařík. I letos je rozšíří Klub sběratelů autogramů.

Sběratel je největší veletrh sběratelství ve střední a východní Evropě, kterého se pravidelně účastní přes 200 vystavovatelů z několika desítek zemí světa. Koná se 2x ročně, jarní Sběratel proběhne v termínu 26. – 27. 3. 2021.

 

ZPÁTKY NAHORU