Pořiďte si nové kolo i vybavení na FOR BIKES

22. března 2024

Až 122 vystavovatelů zaplní celé tři haly letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA na čtrnáctém ročníku cyklistického veletrhu FOR BIKES. Do neděle 24. 3. uvidíte kromě nově uvedených i populárních modelů kol také kompletní cyklo sortiment tuzemských a zahraničních značek. Chybět nebude ani oblíbený závod nebo možnost testovacích jízd.

 

Na letošním veletrhu uvidíte například kola MMR od T.S. Bohemia, produkty Shimano od Paul Lange, BBF BIKE nebo kolekci zejména pro terénní cyklistiku pro letošní rok od značky Qayron. S novinkami dorazí také společnost Bikero, Proofy, Cube Cyklo Faltýnek, Bikemax, JMC Trading, Bikeporn, Endorphin republic, Bretton, Bikeaction, SU EVO bikes a další. DR SPORT bude prezentovat ucelenou kolekci lehkých dětských kol BEANY včetně letošních novinek. V e-bike Hale 4, jejímž partnerem je Crussis, se bude nacházet DEPO elektrokol pro testovací jízdy a představí se zde firmy Mountfield, Tenways, Riese&Müller nebo PRE.

 

Těšit se můžete také na doprovodný program, testovací dráhu elektrokol nebo na sobotní 45kilometrový závod horských kol v Lesoparku Letňany. Nově  lze využít odborný kompletní cykloservis. Pokud byste chtěli podpořit české i africké děti, můžete do sbírky darovat své staré kolo.

 

 

 

 

 

 

 

ZPÁTKY NAHORU