Největší podzimní akce pro sběratele vinylových desek je tu!

07. září 2022 - VINYL & STEREO EXPO 2022

Největší podzimní akce pro sběratele vinylových desek, CD, kazet a hudebních memorabilií Vinyl & Stereo Expo proběhne v sobotu 10. září 2022!

 

undefined

 

Akce se účastní prodejci z České republiky i ze zahraničí, například z Německa, Rakouska nebo Francie, kteří do Prahy stejně jako v minulých letech přivezou špičkový sběratelský materiál, raritní desky nebo signovaná alba.

 

Součástí akce je také speciální sekce věnovaná jen metalové hudbě Rock & Metal Market.

 

Vinyl & Stereo Expo probíhá souběžně s 25. ročníkem mezinárodního veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě.

 

undefined

 

Pokud máte rádi klasické gramodesky, nebo se vám stýská po CD a magnetofonových kazetách, jste tady správně. Na veletrhu najdete vinylové desky všech žánrů od prodejců z Čech a zahraničí. 

 

Vstup na veletrh Vinyl & Stereo Expo, Minerály a drahé kameny a veletrh Sběratel platí  na jednu společnou vstupenku. Ženy a mládež do 18 let mají vstup na oba veletrhy zdarma!

 

A pánové, pokud se registrují do našeho Klanu sběratelů tak rovněž! Registrací získají nejen volný vstup na veletrhy, ale také celou řadu dalších výhod.

 

ZPÁTKY NAHORU