Kompostovatelné sáčky a pytle nově na shopex.cz

06. června 2024

Na shopex.cz nyní najdete nového prodejce, společnost My Aura. My Aura je strategickým partnerem známých firem jako Compost Bag Company, KlinMak, Gisowatt, LUX nebo Hizero. Jejich specializace zahrnuje výzkum, testování, výrobu privátních značek, logistiku a prodej prémiových, ekologicky šetrných produktů a služeb.

 

undefined

 

Proč nás tato spolupráce tak těší? Společnost My Aura staví na první místo klíčové principy, které jsou i pro nás velmi důležité:

 

• Zdraví
• Ekologii
• Bio kvalitu
• Efektivitu
• Udržitelnost

 

Rádi bychom vám více představili jejich brand CompostBag. CompostBag je lídrem ve výrobě udržitelných a ekologicky šetrných obalových materiálů. Proč je důležité používat organicky rozložitelné a kompostovatelné materiály? Naše budoucnost a budoucnost našich dětí závisí na tom, jak se postavíme k environmentálním výzvám příštích let. CompostBag splňuje nejpřísnější normy EU v oblasti udržitelnosti a péče o životní prostředí.

 

Co nabízí brand CompostBag?

 

Široký sortiment: kompostovatelné, v přírodě rozložitelné pytle, sáčky, tašky a další obalové materiály vyráběné v Evropě (Itálie a Belgie)

Ekologickou výrobu: maximální využití obnovitelných zdrojů a desítky let zkušeností v oboru

Certifikace a standardy: výrobky splňují všechny potřebné certifikáty a atesty jako ISA, Zero Waste a Blue Economy standardy

Kompletní rozložitelnost: výrobky se rozloží v přírodě, na komunální skládce, v domácím i průmyslovém kompostu

Univerzální využití: vhodné pro přenášení, skladování, zamrazování a třídění všeho, co lze recyklovat přírodní cestou s nulovým dopadem na životní prostředí

 

Kdo používá tyto produkty?

 

Tato ekologická řešení jsou ideální pro domácnosti, zahrádkáře, obce, hotely, zdravotnictví a mnoho dalších sektorů. Připojte se a pomozte chránit naši planetu před mikroplasty! Společně můžeme vytvořit lepší a čistší svět pro všechny. Navštivte náš marketplace shopex.cz a nakupujte produkty značky CompostBag.

ZPÁTKY NAHORU