Imagination Festival se vrací na výstaviště v Letňanech!

09. listopadu 2021

Imagination Festival se vrací do prostor PVA EXPO PRAHA a v rámci své již 11. edice nabídne třetí listopadový pátek spektakulární show napříč dvěma obřími stagemi s unikátním designem. Velké haly letňanského výstaviště opět rozzáří hvězdní DJs za podpory těch nejoddanějších fanoušků a společně tak oslavíme návrat toho nejhlasitějšího bass & hard music festivalu.

 

 

Imagination stage bude tradičně patřit vybranému Drum & Bassu. Lahůdkou pro všechny fanoušky bude vystoupení legendární australské formace Pendulum, kteří se představí v rámci DJ setu. Chybět nebude aktuální držitel ocenění pro nejlepšího DJe v anketě Drum&BassArena Awards A.M.C, britský vládce dnb říše Emperor, nadupaný neurofunkový showcase Eatbrain League ve složení Jade, Teddy Killerz, Agressor Bunx a MC Coppa, holandský miláček českého publika a reprezentant Liquicity Maduk, který stejně jako čím dál oblíbenější tváře nové liquid dnb vlny Pola & Bryson představí své čerstvě vydané album v ČR vůbec poprvé. Tato hvězdná zahraniční jména doplní i přední čeští a slovenští producenti ve složení Forbidden Society, Ripple a Simple Souls.

 

V království fanoušků Harder Styles se pak opět promění Devastator stage. Svou Imagination premiéru si letos odbude největší jméno na poli světového raw hardstyle – brutální Radical Redemption. Do Prahy také premiérově přiletí představitel našlapaného euforického hardstylu Frontliner. Svými rychlými energickými melodiemi si nás podmaní mladý Sefa a chybět nebude ani nejlepší italský hardstylový DJ Zatox, který se k nám vždy rád vrací. To nejlepší z mainstreamového hardcoru představí na Devastator stagi italská královna Anime či rychle rostoucí francouzský frenchcorový Billx. Za mixem je doplní lokální DJs a producenti Crane & Sixtas, Hatom, Hungry Beats a Korty.

Vstupenky na akci jsou v prodeji v předprodejní síti GoOut za 990 Kč + poplatek a zakoupíte je na odkazu zde: https://smarturl.it/Imagination21tickets.

ZPÁTKY NAHORU