BTC PRAGUE 2023

Největší bitcoin akce v Evropě
8. 6. — 10. 6. 2023 Datum konání 07:30—19:00 Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Největší bitcoin akce v Evropě

Nejdůležitější bitcoinová témata

Naším cílem je propojovat bitcoinové komunity a pomáhat adopci bitcoinu. Proto vybíráme důležitá témata, řečníky i firmy. Už 4. rokem organizujeme největší neaglicky mluvící bitcoinovou konferenci ChainCamp s tisíci účastníky a díky BTC Prague nyní rozšiřujeme záběr na celou Evropu.

 

Proč přijít?

Nejvýznamnější bitcoin akce v Evropě

Více než 10 000 návštěvníků

Nejlepší příležitost k networkingu

 

60 světových speakerů

Pozvali jsme ta nejdůležitější jména. Předají vám know-how a informace, díky kterým získáte náskok. Naživo uvidíte všechny vývojáře, podcastery, majitele byznysu i bitcoinery, jejichž slovo něco znamená.

 

100 firem v expo části

Do Prahy přijedou špičkové bitcoinové firmy z celého světa. Jejich produkty a řešení už používáte nebo používat budete. Můžete porovnat jejich nabídku, a co je nejlepší – vystavené produkty a služby si rovnou na místě vyzkoušet.

 

Důraz na networking

Domluvte si na BTC Prague schůzky s TOP osobnostmi a firmami bitcoinového světa. V roce 2023 nebude v Evropě na jednom místě lepší příležitost pro navázání nových obchodních vztahů a setkání s podobně smýšlejícími lidmi.

 

Atmosféra a české pivo

Těšte se na bohatý program, přátelskou atmosféru a dobré jídlo a pití. Připravili jsme pro vás komfortní prostředí, ve kterém se můžete s ostatními podělit o čerstvé zážitky a dát si k tomu to nejlepší pivo na světě.

 

 

ZPÁTKY NAHORU