Veletrh a konference BTC PRAGUE je tu!

06. června 2023 - BTC PRAGUE 2023

Největší a nejvýznamnější bitcoinová akce v historii Evropy!

 

100+
Vybraných světových speakerů na 4 stagích

100+
BTC firem a open-source projektů na veletrhu

10 000+
Návštěvníků z celé Evropy i ze světa

 

Speakeři a moderátoři

Do Prahy míří nejdůležitější hlasy bitcoinového světa!
Více než 100 speakerů: podnikatelé, badatelé, autoři, influenceři, myslitelé, edukátoři, bojovníci za svobodu, vývojáři

 

undefined

 

Češi udávají směr BTC odvětví od jeho samých počátků

Česká republika je kolébkou celosvětově nejstaršího těžebního poolu (v provozu od 2010), první hardwarové peněženky na světě Trezor (prototyp 2012), standardů bitcoinových peněženek BIP39 & BIP44 (2013 & 2014), světově prvního kustomizovaného firmware pro těžbu od Braiins (2018), prvního transparentního bezpečnostního čipu na světě od Tropic Sqaure (brzy), celosvětově největšího výrobce bitcoinových bankomatů General Bytes.

 

A teď i nejvýznamnější bitcoinové akce v historii Evropy – Veletrhu a Konference BTC Prague.

 

Ultimátní evropská akce zaměřená pouze na bitcoin, která přivádí do srdce starého kontinentu ty nejsilnější hlasy bitcoinu. Budujeme mosty a posilujeme vazby jak uvnitř evropského prostoru, tak i mimo něj, protože si všichni přejeme prosperující bitcoinovou Evropu i celý svět.

 

Věříme v suverenitu

Ve svobodu, rovnost a decentralizaci. V sílu znalostí, inovace a vývoje. Investujeme svůj čas na vytváření lepší budoucnosti. Jsme přesvědčeni, že možnost mít po desetiletích opět dobré peníze, zkulturní zdravé a prosperující ekonomiky a společnosti. Věříme v bitcoin. A jdeme ještě dál a zajistíme, aby se BTC Prague zapsalo do historie jako nejúžasnější setkání bitcoinerů a dalších suverénních jedinců z Evropy i celého světa.

ZPÁTKY NAHORU