Výstava stanů a vybavení do přírody je opět tady - posílená o nové kategorie a značky

28. května 2020

Od 29. 5. do 16. 8. 2020 proběhne v areálu PVA EXPO Praha Letňany 23. ročník tradiční Prodejní Výstavy stanů a vybavení do přírody. Jedinou akci svého druhu ve střední Evropě s největší nabídkou sortimentu pro outdoorové aktivity, kempování, turistiku, sport a volný čas pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz.

 

 

Na již tradiční akci v pražských Letňanech se letos představí více než 280 outdoorových značek toho nejlepšího, co je v současné době na trhu outdoorového zboží. “Letos představíme i mnoho nových značek: rozšířili jsme především sekce s lezeckým vybavením, vybavením na vodní sporty a cyklistiku,” říká Jaroslav Skalka z outdoorového e-shopu 4camping.cz, který je pořadatelem akce. V loňském roce navštívilo Výstavu stanů a vybavení do přírody přes 108 tisíc lidí, což jen podtrhuje její jedinečnost v rámci celé střední Evropy.

Nabídka zahrnuje kromě více než 320 postavených stanů různých konstrukcí, velikostí a typů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení českých i světových výrobců, 360 modelů spacáků dekových, mumiových, péřových i dětských a stejný počet karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi i lezecké vybavení a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek.

Fajnšmekři a kovaní outdooráři se mohou těšit na značky jako Beal, Black Diamond, Bridgedale, Climbing Technology, Coleman, Columbia, Cumulus, Deuter, Dynafit, Direct Alpine, Fjällräven, GSI, Garmont, Giro, Gregory, Goal Zero, Hanwag, High Point, Chillaz,Icebreaker, Keen, Klymit, La Sportiva, Leatherman, Ledlenser, Leki, Lowa, Lowe Alpine, Mammut, Marmot, Meindl, Merrell, Mountain Equipment, MSR, Ocún, Ortovox, Osprey, Patizon, Pinguin, Petzl, Primus, Salewa, Salomon, Sawyer, Scarpa, Scott, Sea to Summit, Singing Rock, Sir Joseph, The North Face, Thermarest, Thule, Under Armour, Uvex, Warmpeace a přes 230 dalších špičkových českých i světových značek.

Hlavní výhodou akce není jen šíře sortimentu, ale i unikátní možnost si všechno zboží vyzkoušet, porovnat a rovnou zakoupit. “Pečlivě školíme náš odborný personál, který bude po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy,” dodává Jaroslav Skalka s tím, že i letos na návštěvníky čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o atraktivní ceny, jako je SUV automobil, dovolená dle vlastního výběru, špičkové kolo, hodinky, koloběžky, skialpový set, lety balónem a mnoho dalších.

A jak reagují pořadatelé na současnou situaci? “Řídíme se všemi předpisy a nařízeními a v mnoha případech jdeme nad rámec toho, co je vyžadováno. Chceme, aby se návštěvníci cítili bezpečně. Naší výhodou je velikost haly, kde se i větší počet lidí rozptýlí. Výstava probíhá na ploše 10 000 m² a stropy jsou vysoké 10 m. Abychom ještě více snížili počet lidí, kteří se v hale mohou v jednu chvíli potkat, rozšířili jsme otevírací dobu v pracovní dny o 3 hodiny a o víkendech o hodinu,” uzavírá Jaroslav Skalka.

 

 

Výstava stanů a vybavení do přírody

- Termín: 29. 5. do 16. 8. 2020

- Místo: PVA EXPO Praha Letňany

- Parkování i vstup jsou zdarma.

- Více na www.vystavastanu.cz

- Identický sortiment najdete na www.4camping.cz

 

ZPÁTKY NAHORU