Veletržní kalendář v Letňanech: Přehled nových termínů konání oblíbených akcí

11. února 2021

Populární jarní veletrhy, které se každoročně konají na výstavišti PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech, se české veřejnosti představí v nových termínech. Vzhledem k vývoji koronavirové pandemie v ČR se návštěvníci s nejnovějšími produkty a trendy napříč obory setkají v podzimních dnech. Jaké změny nás čekají?

 

Tradiční veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD a REGION WORLD se přesouvají do termínu 1. až 3. října 2021. V tomto termínu přivítá svoje fanoušky také nejvýznamnější cyklistický veletrh ve střední Evropě, tentokrát s rozšířenou nomenklaturou a pod názvem FOR BIKES & SPORT.

 

Vybrané říjnové dny budou patřit také známému svátku HoReCa profesionálů a gurmánů na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL. Spolu s ním se uskuteční také tradiční setkání lídrů českého pohostinství - KONGRES FOR GASTRO & HOTEL. Tato odborná akce se bude konat 7. října v Kongresovém sále výstaviště. Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY proběhne v halách PVA EXPO PRAHA ve dnech 8. a 9. října.

 

Netradičně na podzim se v Letňanech setkají také rybáři, kdy se z jara do termínu 21. až 24. října přesouvá rybářský veletrh FOR FISHING. Ve stejném termínu bude možné navštívit i veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS. Na novinky a trendy ze světa karavanů se návštěvníci mohou přijít podívat na letňanské výstaviště v listopadových dnech, a to od 26. do 28. 11. 2021, kdy se bude konat veletrh FOR CARAVAN. Celý aktuální kalendář veletržních a kulturních akcí ABF 2021 najdete zde.

ZPÁTKY NAHORU