Veletrhy FOR PETS, FOR FISHING a e-SALON se představí v nových termínech

28. ledna 2021

Původně plánované jarní termíny konání veletrhů FOR PETS, FOR FISHING a e-SALON se vzhledem k aktuálnímu vývoji koronavirové epidemie v České republice mění. O své oblíbené akce ale letos návštěvníci nepřijdou. Veletrhy představí novinky a trendy svých oborů na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA v nových podzimních termínech.

 

Vyhlášená akce pro milovníky a chovatele zvířat, veletrh FOR PETS, se z původního březnového termínu přesouvá na dny 21. až 24. října 2021. Jako tradičně uvede produkty nejvýznamnějších firem zaměřených na chovatelské potřeby, krmiva a vše, co majitelé a jejich mazlíčci potřebují.

 

Ve stejném termínu, tedy od 21. do 24. října 2021 se v prostorách letňanského výstaviště uskuteční také největší rybářský veletrh FOR FISHING. Milovníci tohoto odvětví se tak seznámí s novinkami pro následující sezónu i s kvalitními produkty vyhlášených značek nebo se dozví vše potřebné o jednotlivých rybolovných technikách.

 

Veletrh čisté mobility e-SALON své návštěvníky tradičně vítal v listopadových dnech. Stejně tomu bude i v roce 2021, kdy se to nejlepší ze světa elektromobilů, nabíjecí infrastruktury, autonomní mobility či alternativních pohonů představí veřejnosti ve dnech 11. až 14. listopadu.

ZPÁTKY NAHORU