Veletrh Cannafest 2018 se blíží mílovými kroky

25. září 2018

Odborná konference

Nové výstaviště nabízí profesionální služby, které jsou pro akci světového formátu nezbytné. Jedná se především o samostatné moderní konferenční p       rostory, které vytváří ideální zázemí pro každoroční odbornou konopnou konferenci. Ta je na mezinárodní úrovni vysoce ceněna především díky účasti předních světových špiček v oblasti léčebného využití konopí. Ani letos  zde nebudou chybět přední odborníci z Izraele, kde je výzkum konopí dlouhodobě na špici, nebo specialisté ze Spojených států amerických, které v posledních letech udávají směr celému konopnému sektoru. Napomáhají tak k odbourávání společenských stigmat vůči konopí, jež ve třicátých letech minulého století samy nastolily.

Konference letos proběhne pro návštěvníky veletrhu Cannafest v sobotu a neděli, 3.–4. listopadu. Ve stejných prostorách se pak ve čtvrtek a pátek 1.–2. listopadu uskuteční už druhý ročník mezinárodní B2B konference EuroAmCBC, která je zaměřena na užší obchodní spolupráci
a výměnu informací mezi Evropou a Amerikou.

Vzdělávání i zábava
 

Kromě konference a výstavní sekce ve třech halách o celkové ploše přes 18.000 m², na které se představí přes 280 vystavovatelů z celého světa, nabídne Cannafest už tradičně i spoustu zábavy. Po loňském úspěchu se tak návštěvníci mohou těšit například na Cannafest Free Zone – samostatnou halu s živou hudbou a sportovními exhibicemi. Samozřejmostí je pak druhá doprovodná stage se zábavnými aktivitami či interaktivní workshopová zóna věnovaná všestrannému využití konopí.

Další zkvalitnění služeb mohou návštěvníci očekávat především v oblasti stravování či parkování. Pořadatelé se pečlivě zaměří na plynulé odbavování front návštěvníků při vstupu, přičemž nebude rozhodovat, zda si návštěvníci Cannafestu zakoupí zvýhodněnou vstupenku v předprodeji, nebo zda se rozhodnou pro zakoupení vstupenky až na místě v době konání veletrhu.Veškeré informace o plném rozsahu veletrhu Cannafest budou průběžně zveřejňovány na oficiálních stránkách akce www.cannafest.com, zajímavosti pak zájemci najdou také na Facebooku nebo Instagramu.

Vstupenky jsou nyní k dostání za zvýhodněnou cenu v předprodeji přímo na webových stránkách veletrhu, během září pak bude zahájen také prodej v síti Ticketportal. Návštvníci mohou již tradičně využít také akce 3+1 (čtvrtá vstupenka zdarma).
 

ZPÁTKY NAHORU