Ubytování

Pro naše zákazníky nabízíme zvýhodněné ubytování v několika partnerských zařízeních.

 

Aquapalace Hotel Prague

Luxusní Aquapalace Hotel Prague 4* nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou. To vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Aquapalace Hotel je součástí areálu AQUAPALACE PRAHA, který je největším středoevropským aquaparkem. Nabídka služeb zahrnuje rozsáhlé moderní konferenční centrum, výbornou kuchyni, přímý přístup do aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků. Ať už cestujete služebně či soukromě, široká škála hotelových a wellness služeb v kombinaci s návštěvou aquaparku a pražských památek uskuteční váš pobyt nezapomenutelným.

undefined

Blue Orange Resort

Hotel Blue Orange Resort se nachází na Praze 9, pouhých 6 minut jízdy od PVA EXPO PRAHA a 3 minuty jízdy od OC Letňany. Hotel poskytuje ubytování ve světlých, moderních a pohodlných pokojích. Prostorné venkovní privátní parkování. Hosté hotelu si mohou vychutnat vynikající jídlo v nové restauraci The One Bistro s terasou, která je otevřená sedm dní v týdnu do jedenácté hodiny večerní. V klidné atmosféře moderní restaurace podáváme i kontinentální snídani. K dispozici je hostům Café & Deli v prostorách recepce, kde se nabízí zdravá strava v podobě proteinových koktejlů, zdravých verzí chlebíčků. Za příplatek je hotelovým hostům k dispozici wellness, LifeCube s kryokomorou a solarium. Vstup do Fitness Centra je pro hotelové hosty v ceně pokojů. Po předchozí rezervaci je možnost využít služeb maséra či trenérů, případně skupinových lekcí ve sportovním klubu s možností využít za poplatek služeb našeho dětského koutku. Hotel rovněž nabízí konferenční prostory a restaurační salonek. Bezplatné wi-fi připojení je k dispozici ve všech prostorách. Pro vystavovatele v PVA EXPO PRAHA platí speciální sleva 10 %. Pro uplatnění slevy kontaktujte recepci hotelu na info@blueorange.cz nebo +420 286 006 222.

undefined

Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Congress Hotel Prague 4* snajdete pouhých 10 minut jízdy autem či přímými autobusovými linkami 136 nebo 195 od PVA EXPO PRAHA Letňany. Stanice Vysočanská na trase metra B propojená s hotelem zajišťuje pohodlnou a rychlou dopravu do centra Prahy. V našem hotelu Vám poskytneme ubytování v moderně vybavených klimatizovaných pokojích se satelitní smart TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Během pobytu pak můžete využívat služeb několika hotelových restaurací, lobby baru, wellness a fitness centra nebo přilehlé nákupní galerie. Vaše auto pohodlně zaparkujete v hotelových podzemních garážích. Především díky dopravní dostupnosti a perfektním službám je náš hotel vhodný pro individuální návštěvníky i business klientelu. S kapacitou 559 pokojů včetně 25 prostorných apartmá jsme připraveni nabídnout Vám naše služby v průběhu konání veletrhů i mimo ně. V případě poptávky nás kontaktujte na adrese obchod.cchp@clarion-hotels.cz nebo na telefonním čísle +420 211 131 144 a uveďte heslo „PVA 2024“, rádi Vám zašleme zvýhodněnou speciální nabídku.

undefined

Holiday Inn Prague 

Holiday Inn Prague se nachází v blízkosti Kongresového centra Praha a stanice metra Vyšehrad s přímým a rychlým spojením nejen do PVA EXPO PRAHA, ale i do historického a obchodního centra Prahy. Hostům je k dispozici 254 moderních klimatizovaných pokojů, gurmánská restaurace Esprit se zahradou s panoramatickým výhledem na Prahu, flexibilní konferenční prostory, MiniGym, masáže a bezplatné připojení na Wi-Fi. Hosté mohou zaparkovat ve velkokapacitní hotelové garáži či využít dobíjecí stanici pro elektromobily. Holiday Inn Prague je díky své poloze a vybavení nejen ideální volbou pro služební cesty, ale i pro víkendové či rodinné pobyty v Praze. Pro nabídku ubytování za zvýhodněnou cenu prosím vyplňte rezervační formulář zde.

undefined

Hotel Duo

Hotel Duo 4* se nachází v těsné blízkosti stanice metra C Střížkov, jen dvě stranice jízdy z Letňan, a pár minut autem nebo autobusem (přímá linka 201) od PVA EXPO PRAHA Letňany. Moderní čtyřhvězdičkový hotel poskytuje širokou škálu kvalitních služeb, které uspokojí i náročnou business klientelu. V hotelu je k dispozici 654 elegantních klimatizovaných pokojů různých kategorií včetně prezidentského apartmá a flexibilní kongresové centrum s celkovou kapacitou 1 100 osob. Největší kongresový sál Praha pojme v divadelním uspořádání až 430 účastníků. Všech 10 konferenčních sálů a salónků je vybavené moderní technikou, samozřejmostí je kompletní konferenční servis a Wi-Fi připojení v celém hotelu. Po náročném dni si hosté mohou odpočinout v příjemné atmosféře nové hotelové restaurace Food&Mood při výtečném jídle, v Lobby baru a v letních měsících na prosluněné letní terase. Hotel obklopuje rozlehlá zahrada. Ve volném čase je možné využít posilovnu, dopřát si thajskou masáž, služby kadeřníka, zahrát si stolní tenis nebo bowling v moderním bowlingovém centru s 12 dráhami. Pro vystavovatele v PVA EXPO PRAHA poskytujeme slevu na všechny dostupné nabídky a zdarma parkování na velkokapacitním hotelovém parkovišti. V případě poptávky nás kontaktujte na adrese resduo@janhotels.cz nebo na telefonním čísle +420 266 133 083 a uveďte heslo „PVA 2024“, rádi Vám zašleme zvýhodněnou speciální nabídku.

undefined

Stages Hotel Prague

Ubytujte se v blízkosti hvězd ve STAGES HOTEL Prague, který najdete přímo u stanice metra Českomoravská a v těsné blízkosti vlakového nádraží Praha-Libeň. Do PVA EXPO PRAHA Letňany se dostanete za pouhých 10 min. jízdy autem nebo přímými autobusovými linkami 136 a 195. Lidé bydlí v hotelech, aby z nich vyráželi objevovat zážitky. STAGES HOTEL Prague je nový zážitek sám o sobě. Staňte se hvězdou Vaší show a vychutnejte si EXPERIENCE UNPLUGGED. 300 stylových pokojů včetně 27 apartmá, 6 víceúčelových konferenčních místností až pro 300 osob, elegantní BACKSTAGE BAR s venkovní terasou, moderní zážitkový BACKSTAGE RESTAURANT s otevřenou kuchyní a přístupem do vnitřního atria, Music Lounge, fitness, parkování až pro 100 vozidel. Ve spolupráci s PVA EXPO PRAHA jsme pro Vás připravili speciální cenu, kterou můžete využít pouze Vy, návštěvníci výstaviště. Pro rezervaci klikněte zde.

undefined

ZPÁTKY NAHORU