Trojlístek veletrhů zaplnil výstaviště

30. března 2023

Od dnešního dne až do neděle 2. dubna se koná souběh veletrhů z oborů bydlení, interiérového designu a bytové či zahradní architektury. Souběh FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER nabídne velké množství značek a produktů tuzemských i zahraničních vystavovatelů na jednom místě. Chybět nebude ani zajímavý doprovodný program.

 

18. ročník veletrhu FOR INTERIOR přinese široký výběr nábytku, veškerého interiérového zařízení a bytových doplňků. Na akci uvidíte například sedačky, postele, nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic i kuchyní. Nebudou chybět doplňky, bytový textil a osvětlení. Velký výběr bude i mezi produkty určenými pro úpravy interiéru – podlahy, akustické panely, materiály pro obnovu interiéru a mnoho dalších.

 

Veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER má letos desáté výročí a představí se ve skvělé kondici. Nabídne produkty společností, studií i samostatných designérů z Česka i zahraničí a seznámí návštěvníky s interiérovými trendy, kteří mohou načerpat inspiraci pro zvelebení vlastního bydlení.

 

Takřka všechny zahradní obory se budou prezentovat na veletrhu FOR GARDEN ve třech halách letňanského výstaviště i na jeho venkovní ploše. Zdokonalte svou zahradu nebo vytvořte oázu klidu u svého domu za pomocí cenných rad odborníků z řad zahradních architektů a dalších profesionálů.

 

undefined

 

undefined

 

undefined 

Další aktuality

ZPÁTKY NAHORU