Startuje pátý ročník veletrhu DESIGN SHAKER

07. března 2016

Stejně jako v loňském roce, i letos se DESIGN SHAKER uskuteční v podobě kurátorského výběru. Návštěvníci se tak mohou těšit na architektonická a designérská studia a designéry, jejichž práce přináší do oblasti interiérového designu invenci a zaručují kvalitu veletrhu.

 

DESIGN SHAKER bude rozdělen do tří sekcí zaměřených na tři úzce spolupracující profese. Sekce Big Deal představí výběr etablovaných českých výrobců i distributorů nejznámějších zahraničních značek. V sekci Fresh Space se objeví mladá generace designérů, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Užší kontakt s designéry interiérů a architekty zajistí sekce Field Office, kde budou k vidění zajímavé návrhy i realizace interiérů.

 

Návštěvníci se mohou těšit na doprovodný program v podobě výstavy Czech Retro, která nabídne nejen interiérový design a bytové doplňky, ale i módní značky spojené s tradicí české výroby. Chybět nebude výstava vybraných designových solitérů Design Gallery a Media café s TV studiem. Zde se nad šálkem kávy i odborného tisku budou moci setkat všichni účastníci DESIGN SHAKERU.

 

Současně s veletrhem DESIGN SHAKER se v areálu PVA EXPO PRAHA od 17. do 20. března 2016 uskuteční veletrhy FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

 

 

ZPÁTKY NAHORU