Prague Car Festival 2016 – netradiční auta již tradičně na konci prázdnin

31. srpna 2016

Ti, kdo upřednostňují motorsport, jistě ocení sekci Racing Cars, která po loňském úspěchu opět nabízí představení mnoha závodních týmů z několika disciplín automobilových závodů a soutěží. Zastoupeny jsou rally, drifty, autocross, okruhové závody a další.

Automobily se stále vyvíjejí a pojem elektromobil přestává být pouze teoretický. Není tedy divu, že i zde se představují některé z nich a můžete je nejen vidět, ale také se svézt na venkovní dráze. Pro zvídavé je připravena série přednášek od Asociace pro elektromobilitu a také Ministerstva životního prostředí.

Na své si přijdou také milovníci značky Škoda. Pro ně je připravena pod hlavičkou Skodahome.cz

široká expozice nejen současných, ale i starších modelů. Vidět můžete i kultovní model 1000 MBX, který letos slaví kulaté padesáté narozeniny.

Nezapomínáme ani na americké klasiky, které zabírají jako vždy dostatečný prostor, a to nejen díky svým úctyhodným rozměrům.

Především pro děti jsou připraveny herní konzole, soutěže a jízdy na trenažerech, dopravní hřiště a mnoho soutěží. A v pozadí jistě nezůstane ani další program v podobě soutěží krásy, tomboly, airbrush workshopů, autogramiád, focení s modelkami atd.

 

Více informací o akci naleznete na www.praguecarfestival.cz a také na oficiálním profilu výstavy na facebooku (facebook.com/PragueCarFestival).

ZPÁTKY NAHORU