Poprvé a společně, na jednom místě!

04. června 2024 - LABOREXPO & PROCESEXPO 2024

VELETRHY LABOREXPO A PROCESEXPO

 

Poprvé a společně. Na jednom místě, dva dny, pouze jednou za dva roky máte příležitost navštívit dva současně pořádané veletrhy s širokou nabídkou produktů a služeb pro laboratorní a procesní analýzy. Spojením zavedeného v pořadí již XI. ročníku veletrhu LABOREXPO a zcela nového veletrhu PROCESEXPO dochází ke kompletnímu pokrytí oblasti laboratorních i procesních analýz „pod jednou střechou“.

 

LABOREXPO je zavedený veletrh analytické, měřicí a laboratorní techniky, který je největší domácí událost zaměřená na oblast analytické, přístrojové a měřicí techniky a vybavení laboratoří. Nabídne vše od spotřebního materiálu až po nábytek. Na jednom místě zde najdete kompletní přehled o sortimentu produktů od nejvýznamnějších domácích i zahraničních dodavatelů. Uvedena zde bude řada novinek uváděných na trh, inovací a trendů v laboratorní technice nebo automatizaci laboratorních postupů. Na základě vlastní osobní zkušenosti a kontaktu se zástupci výrobců a dodavatelů budete mít možnost získat všechny potřebné informace o výrobcích, které hledáte. Mnohé exponáty budou „v provozním režimu“ i s možností otestování vašich vlastních vzorků!

 

PROCESEXPO je zcela nový veletrh zaměřený na oblast analytické techniky pro on-line analýzu a monitoring procesů. Nabídne široký sortiment produktů nejvýznamnějších domácích i zahraničních výrobců průmyslových analyzátorů a senzorů pro procesní analýzu plynů, kapalin a sypkých látek. Veletrh můžete navštívit dohromady se svými kolegy z provozních laboratoří a společně najít to nejlepší řešení pro kontrolu vaší výroby a její optimální nastavení.

 

Návštěva veletrhu i veškerého doprovodného programu je bezplatná. Pořadatelem obou veletrhů je redakce časopisu CHEMAGAZÍN.

ZPÁTKY NAHORU