Otevírají se brány ještě větší VÝSTAVY STANŮ!

30. května 2024 - VÝSTAVA STANŮ 2024

Výstava v novém


Produktová skladba opět doznala výrazných změn. Nově na vás, kromě 185 postavených stanů pro rodiny, páry i jednotlivce, 350 modelů spacáků mumiových, dekových, péřových i dětských a obdobného počtu karimatek samonafukovacích, pěnových i nafukovacích, čeká také na 500 modelů batohů na turistiku, kolo i do města a více než 300 modelů křesel, stolů, organizérů a dalšího kempingového nábytku.


Na Výstavě stanů naleznete také nabídku 300 modelů obuvi na turistiku a volný čas od 24 světových značek a nově také výběr z nabídky oblečení.


Ostatní vybavení se nám letos do haly nevešlo, ale nezoufejte. Můžete si ho na Výstavu stanů objednat z našeho e-shopu a následně si ho na zdejší výdejně vyzkoušet a zakoupit.

 

undefined

 

Slevy, akce a co dál?


I letos můžete očekávat atraktivní výstavní slevy, speciální akce, dárky k nákupům a v neposlední řadě oblíbenou soutěž o hodnotné ceny.


Máte stan a nový nepotřebujete? Nebojte se, Výstava stanů není ani zdaleka jen o stanech. Lákadel je i letos vícero. Kromě stanů se můžete opět těšit na naprosto unikátní spacákové ležení i testovací prostor pro karimatky, ucelenou nabídku turistických a městských batohů a také tolik žádaný kempingový nábytek.” upřesňuje informace tiskový mluvčí Výstavy stanů Vít Hruška.

 

undefined

 

Hlavní výhody


Hlavní předností výstavy pro letošek zůstává možnost si všechny vystavené produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat a porovnat. To platí jak pro zboží vystavené na Výstavě stanů, tak také pro ty, které si objednáte z našeho e-shopu přímo na Výstavu stanu.


S výběrem vhodného vybavení vám pomůže pečlivě proškolený odborný personál, který je po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy.


Pro letošek se nám opět podařilo výstavu rozšířit o nové produkty a kategorie. Věříme, že návštěvníci naše úsilí ocení a že díky jejich podpoře získáme potřebné prostředky a energii pro další vylepšování a rozšiřování v letech budoucích.” uzavírá představení Výstavy stanů Vít Hruška.

 

undefined

ZPÁTKY NAHORU