NOVÁ VIRTUÁLNÍ STUDIA V LETŇANECH!

17. března 2021

 

GREEN SCREEN STUDIO – jedno z největších studií v Praze!

 

LED SCREEN STUDIO – obrazovka 11 x 3,5 m s možností přístavby

 

Naše nová virtuální studia s moderními AV technologiemi vám nabízí skvělé zázemí pro vaše online aktivity. Z čeho můžete vybírat?

 

 

GREEN SCREEN STUDIO

Velkorysý a unikátní prostor v Praze! Jedno z největších green studií o rozměrech 9 x 6 m.

Tato plocha umožňuje nejen větší počet řečníků na place, možnosti pohodlného zajištění COVID – 19 opatření, ale samotným aktérům zajistí dostatečný komfort v pohybu. Studio se nachází ve velkém a akusticky dobře řešeném Kongresovém sále, který je navíc vybaven velmi kvalitním osvětlením. Ve studiu je možné odbavit jak online konferenci, tak připravit předtočený záznam. Součástí studia je technika, která Vám umožní odbavit Vaše akce bez dalších investicí.

 

         

LED SCREEN STUDIO

Velké studio s LED obrazovkou o rozměrech 11 x 3,5 m a možností další přístavby.

Studio je velmi dobře akusticky řešené a nabízí komfortní zázemí a dostatek prostoru pro kompletní štáb a produkci Vaší akce. LED studio je vybaveno kvalitním osvětlením včetně barevného nebo spotového svícení, což je velmi unikátní oproti jiným lokalitám. Ve studiu je možné odbavit jak online konferenci, tak připravit předtočený záznam. Součástí studia je technika, která Vám umožní odbavit Vaše akce bez dalších investicí.

 

 

Cenové balíčky pronájmů a více informací zde.

 

 

Fotogalerie virtuálních studií zde.

 

 

PRONÁJEM VIRTUÁLNÍCH STUDIÍ:

Pavlína Kontrová

obchodní manažerka

M: +420 739 003 130

kontrova@abf.cz

 

 

ZPÁTKY NAHORU