Největší veletržní událost českého stavebnictví je tady!

21. září 2021

Nomenklatura veletrhu FOR ARCH letos opět pojímá obory stavebních prvků a materiálů, elektrotechniky a zabezpečení, bazénů, wellness & spa či vytápění a dřevostaveb. Souběh s veletrhem FOR INTERIOR zase přinese široké portfolio nábytku, interiérového vybavení či bytových doplňků a další!

 

Co kde najdete?

Obor stavebních prvků a materiálů se soustředí v Halách 2 a 3. Zájemci o produkty z oblastí osvětlení, chytré domácnosti, zabezpečení nebo větrání najdou toto portfolio v Hale 4. Oboru vytápění – krbům a kamnům – letos patří Hala 7 a část Haly 4. Bazény, wellness & spa se nachází v Hale 2, a jeho sousedícím oborem v Hale 2D jsou expozice s tematikou zahrad. Dřevostavby se představí v Hale 6. Obor nábytku, interiérů a bytového designu v rámci veletrhu FOR INTERIOR představí portfolio produktů a služeb tohoto odvětví v Hale 5 a v části Haly 4.

Mimo výjimečné nabídky stánků se můžete v průběhu veletrhu těšit na bohatý doprovodný program, zajímavé přednášky od odborníků, edukativní workshopy, užitečná poradenská centra či soutěže o fantastické ceny. Soutěží se třeba s TVbydleni.cz o koupelnu v hodnotě 50 000 Kč! Tak si to nenechte ujít: vstupenky ZDE.

Více o doprovodném programu veletrhu FOR ARCH ZDE a veletrhu FOR INTERIOR ZDE.

ZPÁTKY NAHORU