Největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě 10. 9. - 11. 9. 2021

07. září 2021

Jiřinu Bohdalovou na sběratelské bankovce a bezplatné oceňování sbírek najdou návštěvníci na letošním veletrhu Sběratel

 

Největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě proběhne na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech od 10. do 11. září. Do Prahy se chystá na 200 vystavovatelů z celé Evropy a k vidění bude mimo jiné známá československá „zelená stokoruna“ s pořadovým číslem 0001.

 

Vystavovatelé přivezou do Prahy mince, medaile, bankovky, poštovní známky, pohlednice, minerály, drahé kameny a další sběratelský materiál. Poprvé na veletrhu se dostane do prodeje 0 euro suvenýrová bankovka, jejíž motiv oslavuje letošní kulaté narozeniny herečky Jiřiny Bohdalové.

 

Nebude chybět oceňování sbírek a nově můžete přinést také obrazy

 

K dispozici budou na Sběrateli opět oblíbené služby bezplatného oceňování sbírek, které na veletrhu nabízí Svaz českých filatelistů, Česká numismatická společnost, Puncovní úřad, Muzeum cenných papírů, Klub sběratelů kuriozit, Klub sběratelů telefonních karet nebo Klub sběratelů autogramů. Letos bude nově oceňovat aukční síň Obrazy v aukci také výtvarná díla.

 

Na své si přijdou také sběratelé gramofonových desek, minerálů a drahých kamenů

 

Ve stejné hale jako veletrh Sběratel se uskuteční také veletrh Minerály drahé kameny a v sobotu 11. září se v sousední hale sejdou sběratelé vinylových desek na akcích Vinyl & Stereo Expo a Rock & Metal Market.

 

Kompletní program veletrhu najdete na https://www.sberatel.info/veletrh-sberatel/ .

 

Členové Klanu sběratelů mají vstup na veletrh zdarma a navíc dostanou ke vstupence sběratelský kalendářík. Do Klanu sběratelů se je možné bezplatně registrovat zde -  https://www.sberatel.info/registrace-do-klanu-sberatelu/.

 

 

ZPÁTKY NAHORU