NAVŠTIVTE VELETRHY ÚSPORNÉHO BYDLENÍ

15. února 2024

Vydali jste se na cestu za snem o moderním bydlení? Zpříjemněte si ji díky souběhu, který přináší nejkomplexnější množství produktů, novinek a odborníků!

 

Velmi výrazným pomocníkem na vaší straně je oblíbený souběh veletrhů úsporného bydlení FOR PASIV a FOR WOOD. Pokud dorazíte 15.–17. února na letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA, čeká vás široká škála informací, která vám usnadní výběr mezi dostupnými stavebními konstrukcemi, moderním vytápěním i dalšími klíčovými prvky staveb s nízkou spotřebou energií.

 

Také bezplatná poradenská centra a pestrý doprovodný program se zajímavými přednáškami na souběh veletrhů úsporného bydlení každoročně přilákají vysoký počet návštěvníků a letos tomu není jinak.

 

Veletrh FOR PASIV je cenným zdrojem informací s tradicí. Ideální příležitost dozvědět se cenné informace ať už plánujete budovat novostavbu nebo rekonstruovat. Veletrh představí dlouhodobé výhody úsporných domů, nové technologie i dotační programy.

 

FOR WOOD nabídne to nejlepší z dřevostaveb, technologické inovace nebo moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných domů. Veletržní souběh obohatí také akce STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO, která představí moderní střechy, systémy zadržování vody, vhodné izolace nebo nářadí. Buďte u toho s náma i vy!

 

 

 

ZPÁTKY NAHORU