Nakupte na veletrhu dárků! Až do nedělních 17.00

07. prosince 2023

Oblíbený veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY je tu pro vás, abyste mohli pohodlně nakoupit větší množství dárků na jednom místě a užít si hezkou předvánoční atmosféru s vánočními dobrotami a svařákem. Tisíce tipů na dárky pro vaše blízké na vás čekají až do nedělních 17.00.

 

undefined

 

Dárek či vánoční dekoraci si můžete vyrobit sami na workshopech pod vedením odborníků. Přijďte si pochutnat na Vánoční hody, kde nabízíme dobré jídlo a pití i delikatesy na váš vánoční stůl. Pokud držíte bezlepkovou dietu nebo je vám blízký zdravý životní styl, pak byste v sobotu měli určitě zajít na oblíbený Vánoční bezlepkový trh s různými druhy bezlepkového cukroví, čerstvého pečiva a jiných pochutin. Získat můžete zajímavé recepty.

 

undefined

 

V sobotu od 15.00 budete mít možnost promluvit si s pohádkovým princem! Herec Pavel Trávníček bude podepisovat svoji novou knihu Tři oříšky pro prince – memoáry vycházející k 50. výročí od premiéry filmu Popelka. Přijďte si knihu zakoupit a připomenout si jeden z milníků české kinematografie, který o Vánocích opakovaně vysílají i zahraniční televize.

 

undefined

 

undefined

 

undefined

 

undefined

 

undefined

 

undefined

ZPÁTKY NAHORU