Motosalon 2017 je zahájením motorkářské sezóny

01. března 2017

Před začátkem motorkářské sezóny je MOTOSALON ideální příležitostí ke koupi motorkářského vybavení. Vystavovatelé budou nabízet bundy, kombinézy, helmy, páteřáky, rukavice, brašny, maziva, pneumatiky, zabezpečení, komunikátory a mnoho dalšího příslušenství a součástek – prostě vše, co motorkář potřebuje pro pohodovou jízdu, a to od mnoha světových i tuzemských značek.

Součástí MOTOSALONU je vyhlášení vítězů ankety Motocykl roku 2017, které proběhne na slavnostním večeru 4. března. Oficiálními tvářemi letošního ročníku jsou jezdci Jakub Kornfeil a Pepa Sršeň. Další motocyklové osobnosti se zúčastní slavnostního zahájení. Doprovodný program nabídne motoshow, enduroškolu, moto gymkhanu, kaskadérské skupiny, besedy nebo autogramiády. Další doprovodné programy jsou zaměřeny na bezpečnou jízdu. Zájemci budou moci i testovat skútry.  Premiérově se představí unikátní český motocykl FGR MIDALU, který objemem a výkonem patří mezi motocyklové unikáty.

Základní vstupné na MOTOSALON 2017 činí 200,- Kč, v sobotu pak 250,- Kč.  Zlevněné vstupné mají děti od 6 do 15 let, senioři od 60 let, studenti a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P. Otevřeno je denně až do 19:30 hodin, v neděli do 17 hodin.

Další aktuality

ZPÁTKY NAHORU