Kvalitní česká kosmetika Schminka na Shopex.cz

15. ledna 2024

S radostí vám představujeme českou kosmetickou značku Schminka, partnera veletrhu FOR BEAUTY, kterou nyní naleznete k zakoupení na Shopex.cz. Tato česká kosmetika vedená zkušenou MUDr. Janou Cibulkovou nabízí možnost vytvářet kosmetiku přímo na míru vaší pleti.

 

Paní doktorka roky sbírala zkušenosti v italském kosmetickém průmyslu. Své znalosti se rozhodla zúročit, a tak své zkušenosti a vášeň přenesla do své vlastní značky. Tím vytvořila portfolio produktů, které je nejen krásné na pohled, ale hlavně efektivní ve svém účinku. Schminka se zaměřuje na výrobu produktů, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám a preferencím svých zákazníků, což je v kosmetickém průmyslu ojedinělé. Naše partnerství se značkou Schminka přináší zákazníkům exkluzivní přístup k široké škále produktů skrz náš e-shop Shopex.cz. Od inovativní dekorativní kosmetiky Wet&Dry, která nabízí vyšší intenzitu a výdrž díky možnosti nanášení navlhčeným aplikátorem, až po speciálně formulované produkty pro individuální péči o pleť Schminka nabízí rozmanité produkty pro každý typ pleti.


Nakupujte nyní na Shopex.cz, objednejte si produkty od kvalitní české značky a podpořte lokální produkty a inovace v oblasti kosmetiky. Staňte se součástí příběhu, který spojuje kvalitu a moderní pojetí krásy.

ZPÁTKY NAHORU