Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA s příslibem nových jarních trendů ve světě krásy a pohody

17. února 2016

S nastupujícím jarem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i v módě. V průběhu veletržních dnů budou přední vizážisté a stylisté mistrně předvádět jarní a letní novinky „trendsetterů“. Soutěžní inspirací pro roční období se může stát třeba „Season“ fotomake-up Štěpánky Podroužkové, stejně tak šokující kombinace materiálů, účesů i líčení vytvářená na základě „tvrdého“ hudebního stylu „Glam Rock“, soutěžně ztvárňovaná pod vedením vizážisty Pavla Bauera. Na toto téma bude navazovat módní přehlídka připravená ve spolupráci s Romanou Topinkovou nazvaná „Rock Fashion Harley Davidson“. Neotřele mladistvou inspirací budou práce mladých designérů na téma „Nevěsta budoucnosti“  (špendlení designérských kreací na živý model ) či líčení, účesy a malování na tělo ve stylu „Extravagance přehlídkového mola“. Návštěvníci uvidí kadeřnické kreace vytvořené legendou svého oboru Dádou Kusou, týmem Honzy Hlaváčka a Martina Loužeckého, Romanou Topinkovou nebo Honzou Špilarem. Pořadatelé vystoupí s novým tématem vrcholné kadeřnické soutěže „INSPIRACE 2017“. Soutěžit se bude také v nail artu (zdobení nehtů pro různé příležitosti), manikúře, prodlužování a zahušťování řas či prodlužování vlasů. Nebude chybět soutěž, která je divácky atraktivní jak pro ženy, tak i pro muže, věnovaná tzv. „naturálnímu fitness“.

 

Na pódiu i ve stáncích se návštěvníci setkají se známými osobnostmi, z nichž jistě zaujme např. Zuzana Norisová, tradičně ke světu péče o pleť a vůní na veletrhu patří Kristina Kloubková, Marie Rottrová, Ester Janečková, Eva Decastelo a Lenka Vlasáková. „Krajkové pokušení“ budou prezentovat pro Fashion Island nejkrásnější dívky Česka, přijdou krásky jako Taťána Makarenko, Česká Miss Nikol Švantnerová, I. česká vicemiss Tereza Budková, Miss Face Barbora Hamplová a  další. Vystoupí mistři tance ze studia „Stage“.

 

Veletrh nabízí návštěvníkům nejen inspiraci, ale i poradenství a prevenci: nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy a poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i pro zdravý životní styl. Jako základ k němu patří duševní pohoda, zdravá seberealizace i pozitivní přístup k sobě a okolí.

Kosmetická a anti-aging péče, aromaterapie, relaxace i zdravý životní styl jsou pilotními tématy veletrhu na stáncích i v saloncích. Hlavními motivy programu budou převratné inovativní metody v péči o pleť a tělo vyvinuté ve světových laboratořích, stejně jako zdokonalené tradiční přírodní receptury od našich babiček nebo ty, jež byly dovezené z exotických zemí.

 

Návštěvníci se dozvědí nové poznatky nejen v péči o pleť, ale budou mít možnost vidět a někteří i na vlastní kůži zkusit celou řadu masáží, ať již bambusovými tyčemi, lávovými kameny, indickou masáž hlavy, ajurvédské masáže či kinesiotaping. Získají přehled o zážitkovém saunování, blahodárných účincích masáží i aromaterapie na psychiku, součástí programu bude i často v pozadí stojící péče o ruce i nohy. Vše doplní také nabídka dalšího vzdělávání a rekvalifikací.

 

Více na www.WorldOfBeauty.cz i na fb http://www.facebook.com/kosmetickyveletrh

ZPÁTKY NAHORU