FOR HOME DECOR, SBĚRATEL a WORLD OF BEAUTY & SPA

31. srpna 2015

Ve čtvrtek 3. září bude v Letňanech zahájen nový veletrh FOR HOME DECOR, na kterém se budou prezentovat výrobci a dovozci dekorací, bytových doplňků a dárků. Obchodníci, odborná veřejnost i milovníci dekorací zhlédnou v PVA EXPO PRAHA ucelenou nabídku od všech nejdůležitějších firem v oboru. Současně bude na výstavišti v Letňanech probíhat veletrh Sběratel, v pátek a v sobotu pak i oblíbený kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA.

Plná hala dekorací

Celá jedna výstavní hala bude nabitá novinkami a aktuálními vánočními kolekcemi od nejvýznamnějších firem z oboru dekorací, bytových doplňků a luxusních dárkových předmětů. Připraven bude i doprovodný program. Firma MOBAX, která se orientuje především na stolování a kuchyňské doplňky, nabídne po celou dobu veletrhu kuchařskou show se šéfkuchařem Honzou Řepou. Stranou nezůstane ani obor floristiky. Známý květinový ateliér HRUŠKADESIGN předvede profesionální aranžmá z jedinečného druhu bramboříku, který bude mít na českém trhu premiéru.

Program pro celou rodinu

V Letňanech si v pátek a v sobotu přijdou na své pánové i dámy. Na veletrhu Sběratel budou k vidění sbírky více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. Každý návštěvník si bude moci nechat ocenit svou sbírku a rovnou ji nabídnout k odkupu některému z prodejců. Zatímco se pánové budou kochat mincemi, známkami či pivními tácky, dámy mohou navštívit mezinárodní kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA. Připraveny budou podzimní a zimní trendy v módě, kosmetice, účesech či úpravě nehtů. V sobotu bude v sousedství probíhat Den Letiště Letňany. Návštěvníci se mohou těšit na bohatou přehlídku historických strojů v čele s historickým letounem letecké pošty.

Další aktuality

ZPÁTKY NAHORU