Cykloprodukty z veletrhu FOR BIKES za skvělé ceny!

20. března 2024

Jaro je tady a s ním i veletrh FOR BIKES – jeden z největších svátků všech fanoušků cyklistiky! Tento veletrh představuje jedinečnou příležitost setkat se s komunitou cyklistů, výrobců a nadšenců do nejnovějších inovací v oblasti cyklistiky. Na shopex.cz jsme tuto příležitost nevzali na lehkou váhu.

 

undefined

 

A co jsme si pro vás připravili? Rozhodli jsme se spojit síly s vybranými partnery a připravit pro vás exkluzivní akční nabídky, které jsou tak dobré, že jim neodoláte. Využijte této jedinečné příležitosti a zmodernizujte svoji výbavu.

 

Užijte si jízdu na kole s nerušeným výhledem. Ve spolupráci s partnerem Vidix, který je známý svou špičkovou nabídkou slunečních a sportovních brýlí, jsme pro vás připravili slevu 10 % na celý jeho sortiment. Nezáleží na tom, jestli hledáte ochranu očí pro vaše cyklistické výjezdy, doplněk pro letní dovolenou u moře nebo stylový doplněk pro každodenní nošení – u nás si vybere zaručeně každý.

 

Láká tě cyklistika a potřebuješ výbavu? Ve spolupráci s partnerem Cappa 2 jsme zařadili do akce nejen kola pro každodenní výlety, ale také nezbytné cyklistické doplňky. Od brašen na kolo přes zámky a rukavice až po bidony a světla – vše je nyní dostupné se slevou až 64 %. Ideální čas vybavit se na nadcházející sezónu!

 

Do pedálů naskočte stylově. Protože víme, jak je důležité být na silnici dobře vybaven, nabízíme vám také exkluzivní slevy až 40 % na cyklistické přilby, tretry a oblečení. Nejenže je naše nabídka široká a kvalitní, ale nyní je i cenově dostupná.

 

Naše spolupráce s předními značkami a neustálé hledání nejlepších nabídek znamená, že u nás najdete vše, co potřebujete pro vaše cyklistická dobrodružství. Produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA a následně zakoupit z pohodlí vašeho domova online na shopex.cz.

ZPÁTKY NAHORU