FOR GASTRO & HOTEL obohatí cukrářský festival

10. června 2024

Mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL se bude na podzim konat již počtrnácté. Letošní ročník však bude mimořádný, a to díky premiérovému souběhu s nejvýznamnější událostí cukrářského odvětví PRAGUE SWEET FESTIVAL. Těšíme se na vás 21. až 23. listopadu na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA.

 

undefined

 

PRAGUE SWEET FESTIVAL představí novinky a trendy cukrářského oboru. Za specializovanou třídenní mezinárodní akcí stojí společnosti Dortisimo.cz a OzdobDort.cz, největší dodavatelé cukrářských potřeb v České republice a Evropě. Během různě zaměřených workshopů se budete moct potkat se známými osobnostmi. Samozřejmě nebudou chybět ochutnávky a prezentace tuzemských i zahraničních vystavovatelů.

 

undefined

 

V rámci soutěží budou oznámeny české nominace na mistrovství světa ve zdobení dortů FIPGC, které se bude konat v příštím roce v italském Miláně. Nebude chybět vyhlášení dortu roku 2024 nebo autogramiády populárních autorů kuchařek a celebrit z oboru. Školní týmy z odborných škol se utkají v soutěži o nejlepší vánoční cukroví.

 

Vystavovatelé představí zařízení, technologie a potřeby pro cukrárny, pekárny, cateringové společnosti i hotely a restaurace. Událost nabídne také možnost výhodných nákupů speciálních cukrářských pomůcek a surovin.

ZPÁTKY NAHORU