PRAGUE CAR FESTIVAL 2022

Největší výstava ve střední a východní Evropě se zaměřením na tuning, motorsport, historické automobily a motocykly
29. 10. — 30. 10. 2022 Datum konání 29.10. 10:00 – 18:00
30.10. 10:00 – 17:00
Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Největší výstava ve střední a východní Evropě se zaměřením na tuning, motorsport, historické automobily a motocykly

 

Jedenáctý ročník akce evropského významu nabídne vystavovatelům i návštěvníkům jedinečnou podívanou na široké spektrum unikátních automobilů a motocyklů.

 

Výstava spojuje oblasti upravených a sportovních vozů, světa motorsportu a historie vozidel.

 

Prague Car Festival představí na ploše přes 30 000 m2 nejlepší tuning z celé Evropy, českou i zahraniční špičku automobilových a motocyklových závodů a průřez bohatou historií vývoje automobilů a motocyklů od předválečného období až po současnost.

 

Součástí je výstava BSR Tuning Expo, která nabízí skvosty z české tuningové scény a celé Evropy, profesionální tuningové firmy, sportovní automobily a americké vozy. Dále pak výstava Eset Cup Racing Expo, která již mnoho let láká fanoušky automobilových a motocyklových závodů na jedno místo, kde mají možnost vidět nejen špičkovou závodní techniku, ale také setkat se s mnoha zajímavými osobnostmi. A nakonec výstava Glasurit Classic Expo, která představí fanouškům historických vozidel překrásné exponáty a bohatý doprovodný program. K vidění bude více než 150 historických automobilů a motocyklů od předválečného období až do 90. let minulého století.

ZPÁTKY NAHORU