EVLS PRAGUE 2024

Největší fitness festival v Evropě
16. 11. — 17. 11. 2024 Datum konání 09:00 — 21:00 Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

EVLS PRAGUE 2024 Vám již po dvanácté nabízí tu nejlepší evropskou kulturistickou show!

 

Praha bude ve dnech 16. a 17. listopadu opět centrem světa fitness a bodybuildingu. V letošním roce se akce koná v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech na celkové ploše více než 8000 m2.

 

EVLS Vám zde nabídne jak nejkrásnější ženy a to v kategorii oblíbených Bikiny Fitness, tak i ty největší a nejsvalnatější mužské postavy, v kategorii Mens Open. Kromě těchto dvou kategorií nabídneme tradičně kategorie Mens Physique a Mens 212 a Mens Classic Physique, dále pak uvidíte závodnice v kategorii Womens Wellness a Womens Figure. Zároveň je součástí po oba dva dny i velmi oblíbené sportovní EXPO .

 

Sobota 16. listopadu bude věnován amatérské části a soutěži o Pro karty a poprvé zde uvidíte i semifinálové boje v kategorii Men’s Open, neděle pak již bude patřit profesionálním závodníkům, kteří svedou bitvu o nominaci na Mr.Olympia 2025 a o prize money v hodnotě 105000,- dolarů a na závěr finále nejsledovanější kategorie Men’s Open.

 

Stejně jako v předchozích ročnících, bude i ten letošní bude rozšířen o možnost setkání s profesionálními sportovci, ikonami tohoto sportu, v rámci velmi oblíbeného Meet and Greet, těšit se můžete na semináře s legendami československé kulturistiky a ambasadorem celé akce, legendou tohoto sportu, Kevinem Levronem.

 

Celá akce se koná pod hlavičkou federace NPC a její profesionální IFBB Pro League, tedy té nejprestižnější federace na světě, která zaštiťuje i bez pochyby ten nejslavnější závod - Mr. Olympia.Už jen to je zárukou obrovské kvality!

ZPÁTKY NAHORU