ADI EXPO 2024

největší prezentace bezpečnostních technologií v ČR
29. 5. 2024 Datum konání 08:00 — 17:00 Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Letos se uskuteční již 22. ročník prezentace technologických novinek, zabezpečovacích a slaboproudých technologií. Využijte výjimečnou příležitost setkat se osobně s nejvýznamnějšími výrobci bezpečnostních technologií i se zástupci ADI Global distribution.

 

ADI EXPO začíná v polovině května na Slovensku, pak se přesune do tří měst České republiky - Ostravy, Brna a Prahy.Každý z výrobců představí své technologie nejen v samotných prezentacích, ale i formou seminářů, a mnoha živých ukázek na stáncích. Produktoví manažeři ADI vás seznámí s trendy a novinkami na trhu bezpečnostních technologií.


V první polovině června pak bude následovat RegioExpo v Českých Budějovicích a Hradci Králové. Zde se prezentace odehrají v menších a komornějších prostředích, která poskytují možnosti pro méně formální setkání.Vedle samotných prezentací budete mít i jedinečnou možnost si prohlédnout a vyzkoušet všechny prezentované technologie přímo na stáncích výrobců nebo si rozšířit obzory účastí na seminářích výrobců a dalším doprovodném programu.abyste kromě samotných prezentací a seminářů, využili možnosti návštěvy stánků výrobců a účasti na doprovodném programu. Na akci se prosím přihlašujte prostřednictvím našich webových stránek. Počet míst je omezený.

 

Prostory PVA EXPO PRAHA nám dávají příležitost uspořádat největší prezentaci bezpečnostních technologií v ČR. Využijte jedinečnou příležitost získat nejnovější informace o novinkách a trendech v nejrůznějších bezpečnostních oblastech. Bude se na vás těšit více než 40 světových výrobců na jednom místě!

ZPÁTKY NAHORU