STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO 2024

25. ročník největšího veletrhu o střechách
15. 2. — 17. 2. 2024 Datum konání čtvrtek: 10:00 — 18:00
pátek: 10:00 — 18:00
sobota: 10:00 — 17:00
Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Veletrh STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO je největší akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Se souběžnými akcemi se jedná o jedinečný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.

 

Oslavujeme 25. výročí veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO (původní název Střechy Praha, Solar Praha, Řemeslo Praha)

 

Veletrh se postupně od skromnějších začátků vypracoval na klíčovou a respektovanou událost v oboru, která propojuje odborníky, řemeslníky a nadšence střešního světa. Díky neustálému rozvoji v průběhu čtvrtstoletí dnes prezentuje to nejlepší z oblasti střech a úspor energií a je nepostradatelným zdrojem informací pro odborníky i širokou veřejnost.

 

Na veletrhu se prezentují klíčoví výrobci a dodavatelé střešních materiálů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, fasádních systémů, nářadí a strojů. Rozsáhlá je nabídka solárních systémů, bateriových úložišť nebo systémů nabíjení. Nechybí expozice dodavatelů energií s aktuálními cenovými nabídkami. I ostatní komodity jsou výborně zastoupeny a veletrh tak nabídne komplexní řešení napříč celým oborem.

 

undefined

 

FESTIVAL DŘEVA A NÁŘADÍ JIŽ POPÁTÉ SOUČÁSTÍ VELETRHU

 

Nedílnou součástí veletrhu je i Festival dřeva a nářadí s širokým výběrem nářadí mnoha světových značek a ukázkami specifických tesařských a truhlářských technik.

 

Veletrh Střechy-Solar-Řemeslo již 25 let zastřešuje nejen místo pro společnou prezentaci všech aktuálních novinek, ale především vytváří prostor pro setkávání a výměnu zkušeností. A to jak mezi koncovými zákazníky a firmami, tak mezi odborníky navzájem.

 

Přijďte se inspirovat a načerpat informace o novinkách a trendech v oboru.

ZPÁTKY NAHORU