SBĚRATEL 2023

Největší sběratelský veletrh ve střední a východní Evropě
8. 9. — 9. 9. 2023 Datum konání pátek: 10:00—18:00
sobota: 10:00—17:00
Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Sběratel je největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, medailí, bankovek, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelství ve střední a východní Evropě. Každý rok přijede do Prahy na 230 vystavovatelů z 35 zemí, mincovny, poštovní správy, aukční domy, přední prodejci z celého světa.

 

Veletrh Sběratel slavil minulý rok 25 let od svého založení. Organizátoři k této příležitosti připravili výpravnou česko – anglickou publikaci, která mapuje historii akce, jež je dnes jedním z největších setkání sběratelů v Evropě.

 

undefined

 

Prolistovat on – line si ji můžete zde, třeba tam najdete sami sebe nebo vaše přátele a známé!

 

V sobotu 9. 9. můžete souběžně se Sběratelem navštívit na jednu vstupenku veletrh Vinyl & Stereo Expo – největší podzimní akci pro sběratele vinylových desek.


Ve stejné hale jako veletrh Sběratel probíhá po oba dva dny veletrh Minerály a drahé kameny, na kterém najdete několik desítek prodejců minerálů, drahých kamenů, autorských šperků a věcí pro vlastní tvoření.

 

V sobotu 9. 9. bude veletrh provázet osmý ročník konference Trading Expo & Alternativní investice, kde budou přední odborníci hovořit o investicích do poštovních známek, automobilových veteránů, bankovek, drahých kamenů, autogramů, nemovitostí nebo o tom, co bude pro akciové trhy znamenat současný nástup umělé inteligence

ZPÁTKY NAHORU