LAUNCHPAD EXPO 2024

Výstava a konference, která propojuje start-upy v oblasti vesmírných technologií s investičními příležitostmi
6. 2. — 7. 2. 2024 Datum konání 08:00 — 18:00 Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Launchpad Expo je výstava a konference, která mění pravidla hry a propojuje startupy v oblasti vesmírných technologií s investičními příležitostmi.

 

VELETRH
Současná situace je taková, že startupy v oblasti vesmírných technologií, které usilují o investice, jsou nuceny cestovat po celém světě a vystavovat a prezentovat se na různých místech, a to s velkými náklady, aby snad zapůsobily na potenciální investory.

Veletrh Launchpad Expo tento model obrátí a jako vystavovatelé se představí investoři a podpůrná zařízení, což startupům umožní přístup ke všem jejich cílům na jednom místě během dvou dnů. 

Stejně tak rizikové fondy a fondy rizikového kapitálu prohledávají celý svět a hledají investiční příležitosti a další investory. Veletrh Launchpad Expo jim poskytne největší zásobu současných i budoucích talentů v oblasti vesmíru na jednom místě a připravený přísun nových investorů. 

 

KONFERENCE
Porozumět technologii je jedna věc, ale porozumět investiční komunitě může být věc druhá. Cílem konference Launchpad je připravit startupy související s vesmírem na to, aby se do nich dalo investovat. Součástí výstavy bude konferenční pódium v hale s dvoudenním programem.