THE RAIL INTERIORS SHOW 2023

Mezinárodní veletrh technologií a materiálů v oblasti interiérů železničních vozů
25. 10. — 26. 10. 2023 Datum konání 10:00—16:30 Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Objevte nové koncepce sedadel, řešení vzduchotechniky a klimatizace, podlahoviny, materiály, bezpečností systémy, vybavení toalet, osvětlení, řešení informačních a zábavních systémů a konektivity a ještě mnoho dalšího!

 

Veletrh je ZDARMA na základě řádně vyplněné REGISTRACE a představí se na něm výlučně poslední novinky z oblasti designu interiéru železničních vozů.

 

Tento veletrh, který je jako jediný věnovaný interiérům železničních vozů, je skutečně globální akcí, neboť se na něm představí vystavovatelé z celého světa.


Každý exponát bude pro všechny jednotlivé účastníky zajímavý. To proto, že mezi návštěvníky budou klíčoví představitelé světových výrobců kolejových vozidel i národních železničních provozovatelů.

 

Účastníci akce se mohou těšit na inovativní řešení a moderní technologie prostorů pro cestující s důrazem na ekologickou udržitelnost, náklady, bezpečnost a pohodlí.

 

undefined

 

Co na veletrhu uvidíte?

Veletrh interiérů železničních vozů je určen výhradně pro designéry, nákupčí, zadavatele specifikací, manažery značek a technické odborníky z řad světových výrobců kolejových vozidel a národních železničních provozovatelů. Vystavované produkty a technologie budou zahrnovat mimo jiné následující oblasti:

 

     Sedadla
     Materiály
     Osvětlení
     Vybavení toalet
     Podlahové materiály
     Zasklení do interiérů
     Textilie, udržitelné usně a alternativní materiály
     Vybavení chodbiček
     Koncepty a technologie lůžkových vozů
     Vzduchotechnika a klimatizace
     Kompozity
     Požární bezpečnost a ochrana
     Dveřní systémy
     Bezpečnostní systémy
     Technologie zabezpečení
     Informační a zábavní systémy pro cestující
     Konektivita
     Udržitelné konstrukce, materiály a koncepce
     a mnoho dalšího

ZPÁTKY NAHORU