Depeche Mode: Memento Mori Tour

Hudební velikáni Depeche Mode se po 5 letech vydali na světové turné!
30. 7. 2023 Datum konání 15:00—22:00 Otevírací doba Letiště Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Hudební velikáni Depeche Mode se po pěti letech vydali na světové turné Memento Mori, při kterém se představí českým fanouškům s doposud jejich největší show na pražském letišti Letňany.

 

Martin Gore k projektu Memento Mori uvedl: „Na tomto projektu jsme začali pracovat na počátku pandemie a jeho témata byla přímo inspirována touto dobou. Po Fletchově smrti jsme se rozhodli pokračovat, protože jsme si jisti, že by si to přál, a to projektu skutečně dodalo další význam.“ Dave Gahan dodal: „Fletchovi by se toto album líbilo. Těšíme se, až se o něj s vámi budeme moci podělit na našich koncertech.“

 

Memento Mori Tour je 19. turné Depeche Mode a prvním po více než pěti letech. Poslední koncertní série Global Spirit Tour 2017-2018 byla dosud nejdelší a patřila k nejvýdělečnějším turné roku, kdy kapela během 130 koncertů v Evropě a Severní Americe zahrála více než třem milionům fanoušků.

 

Memento Mori je 15. studiovým albem Depeche Mode a následovníkem kritikou oceňovaného alba Spirit z roku 2017, které se dostalo na první místo v 11 regionech a ve více než 20 dalších se umístilo v Top 5 žebříčcích. Memento Mori vyšlo na jaře 2023 u vydavatelství Columbia Records.

 

Depeche Mode doposud prodali více než 100 milionů desek a hráli pro více než 35 milionů fanoušků po celém světě.

 

Pořadatelem akce je společnost Live Nation. S případnými dotazy se obraťte přímo na pořadatele koncertu.

ZPÁTKY NAHORU