VÝSTAVA STANŮ 2023

Největší akce svého druhu v Evropě
31. 5. — 20. 8. 2023 Datum konání 10:00—20:00 Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Proč přijít na Výstavu stanů?

 

Výstava stanů se opět otevírá veřejnosti! Bude jiná, bude menší, ale bude opět skvělá! Těšit se můžete na nový formát, který lze s nadsázkou nazvat "ZPĚT KE KOŘENŮM".

 

Nový formát se 3 pilíři
Po loňském požáru opět otevíráme brány. Symbolicky se Výstava stanů vrací ke svým kořenům - tak jako před lety tady najdete POUZE stany, spacáky a karimatky. Ostatní sortiment naleznete na našem e-shopu 4camping.cz. Objednejte si ho k vyzkoušení na výdejně na Výstavě stanů.

 

Evropský unikát
Největší akce svého druhu se 180 vystavenými stany, 350 spacáky a 300 karimatkami pod jednou střechou. Šetřete čas i peníze. U nás najdete, vyzkoušíte, porovnáte a vyberete stan, karimatku i spacák kamkoliv a na cokoliv

 

Pomůžeme s výběrem
Zákazník vždy na prvním místě. Nasloucháme, chápeme vaše potřeby. Obraťte se na náš odborný personál v zelených tričkách. My vám ochotně poradíme a pomůžeme s výběrem  nejvhodnějšího vybavení. Před návštěvou můžete také získat spoustu skvělých tipů a rad v poradně.

 

Vstup na akci je po celou dobu trvání ZDARMA.

ZPÁTKY NAHORU