STAR FEST 2023

Jedinečný festival tvůrců, podcasterů a influencerů
29. 4. 2023 Datum konání 10:00—20:00 Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Utubering se stává se součástí superfestivalu StarFest!

 

VELKÁ VĚC! Ne původně zamýšlených 18, ale rovnou 50 hvězdných hostů nabídne Utubering, který se stává součástí nového festivalu StarFest!

 

StarFest je nový český superfestival - nabídne vystoupení více než 50 hvězd nejen on-line scény - hvězdné podcasty, úspěšní tvůrci z YouTube, TikToku, Instagramu, Twitche, špičky českého gamingu, exkluzivní hudební vystoupení a mnoho speciálních hostů.

 

V každém městě začíná program pro držitele Exclusive vstupenek od 10:00 a nabídne jim tak 10 hodin programu na 6 pódiích, zóny účinkujích pro setkání s fanoušky, zóny partnerů s pestrým programem a atrakcemi a zážitky z akce, která nemá v Česku ani obdoby, ani konkurenci.

Druhý typ vstupenky jsou Plus - pro jejich držitele nabídne celkm 7 hodin programu (start ve 13:00) taktéž na 6 pódiích, zóny účinkujích pro setkání s fanoušky, zóny partnerů s pestrým programem a atrakcemi a zážitky.

Hlavní program pro držitele lístků Classic začíná od 15:00 a nabídne 5 hodin program opět na všech 6 pódiích, zóny účinkujích pro setkání s fanoušky, zóny partnerů s pestrým programem a atrakcemi a zážitky.

Akce končí pro držitele všech typů vstupenek ve 20:00.

 

Důležité upozornění:

Na festival jsou platné také původní vstupenky na Utubering, který se stal součástí této akce. 

ZPÁTKY NAHORU