Insurance Forum 2024

Klíčové setkání lídrů českých pojišťoven, pojišťovacích makléřů a odborných firem dodávajících specifické služby a řešení v tomto oboru
22. 3. 2024 Datum konání 10:00 — 20:00 Otevírací doba Vstupní hala III, Kongresový sál Místo konání

Podrobnosti o akci

Klíčové setkání lídrů českých pojišťoven, pojišťovacích makléřů a odborných firem dodávajících specifické služby a řešení v tomto oboru.

 

Slavnostní zahájení INSURANCE FORA proběhne za účasti tří významných představitelů vládních resortů. Za Ministerstvo průmyslu a obchodu dorazí do Letňan ředitel odboru podnikatelského prostředí a obchodního podnikání Pavel Vinkler, spolu s ním na pódiu vystoupí také náměstek ministra dopravy Tomáš Vrbík, předseda Asociace českých pojišťovacích makléřů Ivan Špirakus a generální ředitelka Svazu průmyslu a dopravy České republiky Dagmar Kuchtová.

 

INSURANCE FORUM se koná pod záštitou Ministerstva financí ČR, Ministerstva dopravy ČR, Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Asociace českých pojišťovacích makléřů, České národní banky, Svazu průmyslu a dopravy ČR a České Insurtech Asociace. Generálním partnerem je Slavia pojišťovna, a.s.