HARDMISSION 2022

THE PROPHECY
11. 11. — 12. 11. 2022 Datum konání 20:00 - 06:00 Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

HARDMISSION je event elektronické hudby, charakterizován hardstylem, hardcorem a výjimečnou produkcí, která vás prostřednictvím temných vizuálů uchvátí a vezme na cestu do neprobádaných území.

THE PROPHECY
Téma premiérové edice je 'Proroctví'. Vypráví příběh o 8 prorocích z 8 světů, kteří se vydávají na misi založit nové impérium. K dosažení tohoto cíle je nevyhnutné, aby každý z nich provedl mystický rituál a aktivoval tak pečeť na posvátnem objektu - oktahedronu. Pečeť na každé straně oktahedronu reprezentuje svět, ze kterého daný prorok pochází. Odhalením všech pečetí dojde k aktivaci oktahedronu, založení nové říše a počátek audiovizuální cesty do světa Hardmission.

 

undefined

 

HARDMISSION is an electronic music event characterized by hardstyle, hardcore and an exceptional production, using tailor-made shows inspired by dark and deep themes to announce the artists, taking you on a journey into uncharted territory.

THE STORY OF 'THE PROPHECY'
The theme of the first edition of Hardmission is 'The Prophecy'. The ancient prophecy foretells eight prophets set out on a mission to establish a new empire. To create this new empire, it is necessary for each of the prophets to perform a mystical ritual and activate the seals of power on the sacred octahedron. Each side of the octahedron represents one of 8 different worlds. By unlocking all seals we will activate the sacred object, establishing a new empire and taking you on an audiovisual journey into the world of Hardmission.

ZPÁTKY NAHORU