MINERÁLY A DRAHÉ KAMENY 2022

Prodejní veletrh minerálů a drahých kamenů
9. 9. — 10. 9. 2022 Datum konání 9. 9. 10:00 - 18:00
10. 9. 10:00 - 17:00
Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Chcete výhodně nakoupit drahé kameny, minerály, šperky nebo jen získat inspiraci pro vaše domácí tvoření? Navštivte prodejní veletrh Minerály a drahé kameny, kde najdete několik desítek obchodníků z celé Evropy!

 

Souběžně s veletrhem Minerály a drahé kameny můžete navštívit oba dva dny na jednu vstupenku veletrh Sběratel – největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, medailí, bankovek, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelství ve střední a východní Evropě.
V sobotu 10. 9. můžete souběžně se Sběratelem navštívit na jednu vstupenku veletrh Vinyl & Stereo Expo – největší podzimní akci pro sběratele vinylových desek.

Na veletrhu Minerály a drahé kameny si navíc můžete nechat zdarma ocenit vaše vlastní minerály a drahé kameny od soudního znalce Karla Maříka, na veletrhu Sběratel pak ryzost a kvalitu zlatých šperků od Puncovního úřadu. Nezávislí znalci z profesních organizací jako Svaz českých filatelistů, Česká numismatická společnost, Klub sběratelů telefonních karet nebo Muzeum cenných papírů vám ocení také poštovní známky, mince, telefonní karty nebo staré akcie.

 

Ženy a mládež do 18 let mají vstup na veletrhy Sběratel a Minerály a drahé kameny ZDARMA!
A pánové, pokud se registují do našeho Klanu sběratelů tak rovnež! Registrací získají nejen volný vstup na veletrhy, ale také celou řadu dalších výhod.

ZPÁTKY NAHORU