GAUDEAMUS 2023

15. ročník evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání
24. 1. — 26. 1. 2023 Datum konání 24.01. 08:00 - 16:00
25.01. 08:00 - 16:00
26.01. 08:00 - 15:00
Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Školy z Prahy, celé ČR i zahraničí, 13 000+ návštěvníků, 300+ vystavovatelů, 3 veletržní dny, to je nejrychleji se rozvíjející veletrh GAUDEAMUS.

 
ZÍSKEJTE NOVÉ STUDENTY

GAUDEAMUS PRAHA
PRO VYSTAVOVATELE

Připojte se k více než 300 univerzitám, vysokým školám i dalším vzdělávacím institucím z Prahy, celé České republiky i zahraničí. Zúčastněte se největšího veletrhu pomaturitního vzdělávání
v Praze. Veletrh navštíví více než 12 000 návštěvníků, kteří aktivně hledají další studium po maturitě. Každý z nich může být vašim budoucím studentem!

Základem vaší prezentace je výstavní stánek, který vám umožní efektivně komunikovat s návštěvníky. Vaši prezentaci podpořte také účastí v doprovodných programech jako jsou přednášky nebo Věda
pro život.

VAŠI BUDOUCÍ STUDENTI PŮJDOU NA GAUDEAMUS DO PRAHY!

OSLOVÍTE JE?

 

 

PŘIJĎTE SI VYBRAT TU SPRÁVNOU ŠKOLU

GAUDEAMUS PRAHA
PRO STUDENTY

Vybíráte další studium po maturitě? Gaudeamus v Praze vám poskytne kompletní přehled. Čekají na vás nejen školy z Prahy, ale i většina českých univerzit, VŠ, VOŠ, JŠ a dalších vzdělávacích institucí. Uvidíte i přes 70 univerzit ze zahraničí! 

Nejvíce informací o školách získáte na přednáškách, kde se dozvíte vše o studiu, fakultách, studijních programech, vybavení školy i aktivitách, které vám nabízí.

Nemůžete se rozhodnout jakou školu si vybrat? Nevíte na jaké programy máte předpoklady? Přímo na veletrhu se můžete otestovat a zjistit, na které programy se nejlépe hodíte. Naši poradci vám také pomohou s výběrem vhodné školy nebo fakulty, která nabízí váš program.

Jestli vás zajímá, kde se po škole uplatníte, můžete využít i kariérové poradenství. Pomůže vám s volbou kariéry nebo poradí, v jakém oboru je největší šance získat zaměstnání.  

PŘIJĎTE NA GAUDEAMUS V PRAZE! ZA JEDEN DEN ZÍSKÁTE VŠECHNY INFORMACE PRO SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ O VAŠÍ BUDOUCNOSTI!

 

 

NAVŠTIVTE GAUDEAMUS SE SVÝMI STUDENTY

GAUDEAMUS PRAHA
PRO PEDAGOGY

Jste výchovný poradce, třídní učitel nebo pedagog na střední škole? Navštivte Gaudeamus v Praze se svými studenty! Pro vaši návštěvu jsme připravili nadstandardní služby. Zaregistrujte se a získáte zdarma volnou vstupenku. Před veletrhem vám pošleme souhrnné informace pro organizaci vaší návštěvy.

Na veletrhu pro vás bude připraveno Pedagogické centrum, které můžete využít jako zázemí po dobu vaší návštěvy. V centru budou probíhat specializované přednášky, semináře a konzultace, vedené odborníky z MŠMT, univerzit a dalších institucí. Během vaší návštěvy můžete využít občerstvení zdarma.

Odevzdáte-li v centru vaši volnou vstupenku, získáte zdarma informační set s materiály o vystavujících školách, katalogem veletrhu a Informačním systémem pro výchovné poradce a pedagogy.

NAVŠTIVTE GAUDEAMUS V PRAZE, VIP PŘÍSTUP
PRO VÁS JE SAMOZŘEJMOSTÍ!