SBĚRATEL 2022

Největší sběratelský veletrh ve střední a východní Evropě
9. 9. — 10. 9. 2022 Datum konání 9. 9. 10:00 - 18:00
10. 9. 10:00 - 17:00
Otevírací doba PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany Místo konání

Podrobnosti o akci

Sběratel je největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, medailí, bankovek, pohlednic, minerálů a dalšího sběratelství ve střední a východní Evropě. Každý rok přijede do Prahy na 220 vystavovatelů z 35 zemí, mincovny, poštovní správy, aukční domy, přední prodejci z celého světa.

 

Veletrh Sběratel letos slaví 25 let, takže na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program a přímo na veletrhu si budou moci koupit řadu sběratelských rarit, včetně bezplatného oceňování poštovních známek, mincí, medailí, bankovek, cenných papírů, minerálů a telefonních karet od nezávislých znalců z profesních organizací. V rámci doprovodného programu také probíhají na veletrhu křty a autogramiády osobností a známých výtvarníků, tvůrců mincí, medailí a poštovních známek.

 

undefined

 

V sobotu 10. 9. můžete souběžně se Sběratelem navštívit na jednu vstupenku veletrh Vinyl & Stereo Expo – největší podzimní akci pro sběratele vinylových desek.
Ve stejné hale jako veletrh Sběratel probíhá po oba dva dny veletrh Minerály a drahé kameny, na kterém najdete několik desítek prodejců minerálů, drahých kamenů, autorských šperků a věcí pro vlastní tvoření.

 

Ženy a mládež do 18 let mají vstup na veletrhy Sběratel a Minerály a drahé kameny ZDARMA!
A pánové, pokud se registují do našeho Klanu sběratelů tak rovnež! Registrací získají nejen volný vstup na veletrhy, ale také celou řadu dalších výhod.